Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018

Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018

Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na rutynę. Praktyczną wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa uzyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”! Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zarejestruj się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to niezwykły projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się umiejętnościami i radością. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek w kraju i na świecie, organizuje Specjalistyczne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki.

Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa – Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 3.03.2018. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, otrzymaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dzisiaj zacznij pracę w upragnionym zawodzie!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz ciekawe balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz twórcze i efektywne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy w animacji.

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa to inwestycja we własny rozwój i w Twoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce teraz!

Ucz się od Profesjonalistów! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Warszawa 3.03.2018!

Zapisz się teraz na: Kurs Animatora Warszawa!

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)

About the author

Akademia Animatora administrator