Category Archive Pruszków

Kurs Animatora Warszawa – BIZNES Animator™ 04.03.2018

Kurs Animatora Warszawa – BIZNES Animator™ 04.03.2018

Szkolenie BIZNES Animator™ Warszawa to wyjątkowy projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i pozytywną energią. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Akademia Animatora tworzy imprezy dla zaufanych marek, organizuje Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki.

 

Kurs Animatora Warszawa – BIZNES Animator™

 

Prowadzisz firmę animacyjną / eventową?

Chcesz wiedzieć, przed czym się chronić i jak tego dokonać?

Chcesz dowiedzieć się, na co uważać i jak się zabezpieczyć?

Pragniesz być widoczny tam, gdzie szuka Cię Klient?

Wiesz, co robić, aby Klient wybrał Twoją ofertę, a nie Twojej Konkurencji?

Chcesz, by Twoja strona była Twoim Sprzedawcą i Najlepszym Pracownikiem?

Chcesz, aby kierowane do Ciebie zapytania od Klientów, kończyły się finalizacją zlecenia właśnie w Twojej Firmie?

A może „pseudo – konkurencja” kopiuje wszystkie Twoje programy animacyjne oraz pomysły i masz tego dosyć?

Zapraszamy Cię na Szkolenie dla Przedsiębiorców Firm Eventowych / Animacyjnych, które będzie dla Ciebie kopalnią wiedzy oraz wskazaniem dobrego kierunku, dla rozwoju Twojego Biznesu i Twojej Marki.

 

Kurs Animatora Warszawa – BIZNES Animator™

 

Szkolenie BIZNES Animator™ by Akademia Animatora to Wydarzenie dla przyszłych lub obecnych Właścicieli Firm branży Animacyjnej, Eventowej.

Akademia Animatora wraz z Akademią Biznesmena, zaprasza Cię na szkolenie dedykowane dla Przyszłych oraz Obecnych Właścicieli Firm Eventowych oraz Animacyjnych.
Szkolenie BIZNES Animator™ jest rekomendowane dla Osób, które planują otworzyć własną działalność animacyjną, bądź już ją prowadzą i chcą jeszcze lepiej się rozwijać, aby być zawsze ponad swoją konkurencją.

 

Kurs Animatora Warszawa – BIZNES Animator™

 

Zarejestruj się na Szkolenie BIZNES Animator™, który rozpocznie się w Warszawie 04.03.2018.

Szkolenie Animatorów BIZNES Animator™ Warszawa by Akademia Animatora to inwestycja w Twój Biznes, która się opłaci! Profesjonalny Kurs Animatora – BIZNES Animator™ Warszawa to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Twój Biznes!

Zarezerwuj miejsce teraz!

Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów Branży! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie czekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Kursie Animatora BIZNES Animator™ Warszawa 04.03.2018!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)

Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018

Kurs Animatora Warszawa 03.03.2018

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na rutynę. Praktyczną wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa uzyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”! Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zarejestruj się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to niezwykły projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się umiejętnościami i radością. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek w kraju i na świecie, organizuje Specjalistyczne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki.

Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa – Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 3.03.2018. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, otrzymaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dzisiaj zacznij pracę w upragnionym zawodzie!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz ciekawe balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz twórcze i efektywne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy w animacji.

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa to inwestycja we własny rozwój i w Twoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce teraz!

Ucz się od Profesjonalistów! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Warszawa 3.03.2018!

Zapisz się teraz na: Kurs Animatora Warszawa!

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)

Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017

Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017

 

Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!
Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, zrobisz fantazyjne balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz kreatywne i atrakcyjne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby działające w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu. Liczy się Twoja pozytywna energia! Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i energią podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w pracy w animacji.

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i radością. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora współtworzy imprezy dla zaufanych marek, organizuje Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki. Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 19.11.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w wymarzonym zawodzie!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!
Na Kursie Animatora w Warszawie nie ma miejsca na rutynę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.
Połącz udział w Kursie Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”! Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Profesjonalne Szkolenie Animatorów – Animatora Zabaw Dziecięcych Warszawa to doskonała inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Swoją karierę!
Zarezerwuj miejsce teraz! Ucz się od Profesjonalistów! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora by Akademia Animatora – Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)

Zapraszamy do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

15 % RABATU dla Kursantów Akademii Animatora

 

 

Akademia Animatora – Organizator Innowacyjnych Kursów dla Animatora, razem z Hurtownią Animatora – HurtowniaAnimatora.pl – przygotowała Specjalny Bonus dla Kursantów uczestniczących w Profesjonalnych Szkoleniach by Akademia AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego, Animator do Zadań Specjalnych.

Dla Wszystkich osób, które w dniach od 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 – dokonają rejestracji na dowolny Kurs Animatora by Akademia Animatora, otrzymają Specjalny RABAT na wszystkie produkty dostępne w Hurtowni Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

 

– wysokość RABATU
to AŻ 15% !

 

 

Wykorzystaj Twój Rabat w Hurtowni Animatora na Twoje zakupy! Zostań Profesjonalnym Animatorem z Akademią Animatora i kupuj z RABATEM !

Wybierz Kurs Animatora:


Warszawa – 19.11.2017


Zielona Góra – 14.10.2017


Szczecin – 15.10.2017


Katowice – 21.10.2017


Wrocław – 22.10.2017


Poznań – 28.10.2017


Toruń – 29.10.2017


Gdańsk – 04.10.2017


Łódź – 18.11.2017

 

 

*Warunkiem otrzymania rabatu jest zarejestrowanie się na szkolenie w terminie 9.10.2017 do dnia 31.10.2017 oraz opłacenie szkolenia. Rabat Uczestnicy szkolenia otrzymują po jego ukończeniu.

Kurs Animatora Warszawa 7.10.2017

Kurs Animatora Warszawa 7.10.2017

 

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa by Akademia Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Praktyczną wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Kursie Animatora Warszawa z wycieczką po Stolicy! Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zapisz się na Szkolenie Animatorów – Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zyskaj zawód, który ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, zrobisz fantastyczne balonowe kształty uwielbiane przez najmłodszych, poznasz nowatorskie i skuteczne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i wykształcenia. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie! Rozwiń skrzydła pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i zaangażowaniem podzielą się swoimi kompetencjami i długoletnim doświadczeniem w pracy w animacji.

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i radością. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Akademia Animatora tworzy eventy dla zaufanych marek, organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Doświadczonych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 07.10.2017. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zdobądź wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w przyszłościowym profesji!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Kurs Animatora – Animatora Zabaw Dziecięcych w Warszawie to doskonała inwestycja w Twój rozwój i w Twoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce teraz!

Ucz się od Profesjonalistów Branży!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie czekaj z zapisem do ostatniej chwili. Zobaczmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora by Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ –

Profesjonalny Kurs Animatora Warszawa 07.10.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)