Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017

Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017

Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017

 

Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!
Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, zrobisz fantazyjne balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz kreatywne i atrakcyjne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby działające w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu. Liczy się Twoja pozytywna energia! Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i energią podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w pracy w animacji.

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i radością. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora współtworzy imprezy dla zaufanych marek, organizuje Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki. Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 19.11.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w wymarzonym zawodzie!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!
Na Kursie Animatora w Warszawie nie ma miejsca na rutynę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.
Połącz udział w Kursie Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”! Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Profesjonalne Szkolenie Animatorów – Animatora Zabaw Dziecięcych Warszawa to doskonała inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Swoją karierę!
Zarezerwuj miejsce teraz! Ucz się od Profesjonalistów! Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora by Akademia Animatora – Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)

Zapraszamy do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl

About the author

Akademia Animatora administrator