Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

 

 

Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, zrobisz fantastyczne balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz nowatorskie i efektywne pomysły na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i zaangażowaniem podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to niezwykły projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i pozytywną energią. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Akademia Animatora organizuje imprezy dla zaufanych marek w kraju i na świecie, organizuje Profesjonalne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy znają branżę animacyjną od podszewki.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 04.03.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w przyszłościowym zawodzie!

 

Kurs Animatora Warszawa

 
Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Pożyteczną wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po odbyciu Szkolenia Animatora Warszawa uzyskasz certyfikat w dwóch językach, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”!

Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zarejestruj się na Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i uzyskaj profesję, która ma przyszłość!

Kurs Animatora Warszawa

Szkolenie Animatora Zabaw Dziecięcych Warszawa to inwestycja we własny rozwój i w Twoją przyszłość!

Dokonaj zapisu już dziś!

Ucz się od Praktyków branży!

Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa 04.03.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa – Dołączysz do nas?

Zapraszamy!:-)

About the author

Akademia Animatora administrator